Svet-Stranek.cz
Dokud dýchám, doufám.
Jak se žije společnici?

Kdo přispěje?:Dokud dýchám, doufám.

Kdo přispěje?

Nebo mi napíše na: spolecniceslunecnice@email.cz
jméno / nick
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161
otevřít smajllíky
odeslat
1. dubna 2020 v 20:39
Pro 20:15
Bez spermobanky bych si dítě neporizovala. Podívej se, kolik klientů se ptá prostitutky na sex bez gumy a doma mají rodiny. Navíc většina chlapů je prenasecem, co se týká pohlavnich chorob a i koronavirus má víc chlapů než žen (chlapi si po toaletě méně myjí ruce). Jsou to chodíci chlupatá monstra prolezla nemocemi. Dobří jsou jen na peníze, jinak bych na tento živočišný druh nesahla ani železnou tyčí na opice
1. dubna 2020 v 20:38
Chrápání
Tak přežila bych lecos. Ale aby mi někdo CHRÁPAL do ucha, vraždila bych. Potřebuji absolutní richo
1. dubna 2020 v 20:26
20:15
Máš spermobanku,tam máš aspoň jistotu, že curak nemá syfla a kapavku V reálném životě bych to neudělala. Pro moje vlastní zdraví

Takze sečteno podtrženo je dnešní chlap, který má moji hodinovou taxu za týden práce, totálně k hovnu. Prachy nemají, jsou chlupatý, smradlavy, chrápou, neumí se chovat, výplachnout si tlamu, ostříhat nehty, vyprat si ponožky... k tomu ty svraštělý koule a chlupaty pero, fuj. Čest výjimkam.
Ale dnešní curaci, kdy za tebe nezaplatí kafe, nezapomenou se zeptat, jakou máš velikost prsou a jestli umíš vařit. Nasrat. Radši budu trávit čas s klienty, kteří můj čas umí ocenit. Český kokoti jsou úplný dno
1. dubna 2020 v 20:19
19:56
Pro mě je zkrátka jakýkoliv neplaceny čas s tím chlupatými obludami ztráta času.
Radši budu do smrti sama než někomu vyvařovat a roztahovat, aby po 20letech sebeobetovani utekl k mladé holce, protoze mu zahucelo v koulich.
Podívej se na rozvedenou půlku republiky, matky samozivitelky a slapky po 40ce,ktete se na stará kolena prodávají, protoze láska jejich zivota se na ně ze dne na den vysrala
Děkuji, nemám zájem o citečky a lásku výměnou za vyvařovani a mrdani. Tu lásku mám totiž už dávno v sobě, takže ji nepotřebuji hledat v druhém a už vůbec ne za protisluzbu v podobě mrdani Chlap z toho profituje prázdným pytlem a plným žaludkem, zatímco já bych svoje nejlepší roky měla zahodit s ksindlem kvůli pár hezkým slovům? Tak laciná nejsem
Chlapa v životě nevylučuji, pokud mi nabídne víc než práce v bordelu. V opačném případě radši budu šlapat do důchodu než šukat s blbem zadarmo než si najde jinou díru na zasun, tak blbá už jsem byla. Důvěriva, zamovana.. Zkušenosti si však vyžádaly jinou životní strategii a mít curaky na háku je mnohem lepší pozice než když curaci mají na háku mě
1. dubna 2020 v 20:15
Budoucnost
Se ženou určitě ne, nejsem lesba ani bi.. A s chlapem taky ne. Chlapi jsou zlo.
Zabezpečená jsem, peněz mám dost, takže když to na mě jednou přijde, pořídim si dítě sama. K čemu jinému se chlap dnes hodí než jen jako dárce spermatu v případě potřeby?
1. dubna 2020 v 20:10
19:56
Ano, radši sama.
Upřímně - k čemu mi bude chlap, který mě za 20let stejně opustí? Naštěstí můj pocit štěstí a spokojenosti nezávisí na druhé osobě a to je nejvíc, co člověk může mít.
Pokud ke štěstí potřebuji cizího člověka, stávám se loutkou, jejíž osud řídí někdo druhý (jsem šťastná, když jsem s ním a jsem v prdeli, když mě opustí - takové výkyvy ve svém životě nemám zapotřebí).
Lásku mi dávají zvířata a nevylučuji ani život se ženou - narozdil od chlapa se umí oholit a ostříhat si nehty a taky je menší pravděpodobnost, že přitáhne domu syfla než od chlapa, který se kurvi, kde může - viz klienti v práci, kde na ně čeká doma manželka s teplou večeři, zatímco borec si jde zapichat. V dnešní době věřit, že tebou chlap zůstane až do důchodu, je čirá naivita
I kdybych žila sporadany život, měla děti a manžela, kde bereš jistotu, že na stará kolena nebudeš sama? jdi do domova důchodců a LDNky, kde 99,99% lidi mělo manželství a děti a všichni umírají sami.
1. dubna 2020 v 19:56
pre 19:40
Kedze mate taky nazor na muzov. Aký plán dobuducna mate .Chcete ostat same ?Alebo žit zo ženou ?
1. dubna 2020 v 19:40
19:10
To byl můj zkopírovany text
Drtivá většina chlapů se snaží, pokud z toho kouká postelove dobrodružství zadarmo a říkají tomu láska Chlap tě miluje, dokud roztahujes haxny.
So vsimni, kolik chlapů opustí ženskou hned, jakmile se mu nedostava sexu, přestala vařit, přibrala 20 kg nebo zestarla To podle mě nemá s laskou nic společného A přitom to tak 99,999% mužů ptaktikuje úplně běžně a neprijde jim divné, že odkopnou zamilovanou ženu, protoze druhá má větší prsa.
Když se mi dneska nějaký curak snaží vlichotit do přízně, řeknu si o prachy a veškeré okouzleni zmizí jak mávnutím kouzelného proutku
Zkušenosti mám i s dementama, kteří mi vyznávali lásku a když zjisti, že mrdat s nima nebudu dřív než za půl roku, vzali nohy na ramena, láska nelaska
Takže dneska mám takové magory už jen pro pobavení, jak si naivně mysli, ze sobestacnou mladou hezkou holku utahnou na vařené nudli v podobě otrepanych keců, na které sbalil pár zoufalek přede mnou, které roztahuji nohy za pár žvastu s nadějí, že z toho bude láska na celý život
Nutno podotknout, že s tímto přístupem se mi výrazně zlepšila kvalita života. A v zivote bych s nějakým ksindlem nestravila ani minutu svého drahocenneho času zadarmo. Hodlám svou krásu a mladí zpeněžit na maximum. Mrdat z lásky je blbost
1. dubna 2020 v 19:16
PayPal
Holky, máte někdo zkušenosti s PayPal? Lze si z něj poslat peníze sobě na účet?
1. dubna 2020 v 19:10
...
ahoj, uplne suhlasim, a kopirujem text, lebo je 7 stranok dozadu. samozrejme je to tak. mame tu karantenu a opet sa diali tie iste veci. muzi ma balia, vypisuju, akonahle pochopia, ze nic nebude, pisu zbohom. je uplne jedno ako vypadaju, ci je to kokot drzy alebo mily. ide im len o jedno. asi sa budete smiat, ale ja mam nazor, ze muz, ktory sa zamiluje sa snazi ako blazon ziskat zenu, ale nie do postele, ale na rande. ze ho neodradi ani mesacne odmietanie a vydrzi o 3-6 mesiacov bez sexu. moja rada: chces lasku? nespi s nim. at sa ukaze. ja osobne mam sexu hodne a zadarmo nikomu matrac nerobim. takze je pre mna jednoduche odolavat kazdemu zaujemcovi. velmi rychle odpadavaju. taki kokoti vobec za to nestoja.
skopirovane: pro mě jsou chlapi jen ztráta času a jinak než za peníze bych se zadnyho dotkla. Už jen při představě těch svraštělých koulí a stojícího chlupateho humusu se mi zvedá kýbl a mám co dělat, abych se nepoblila. A dotýkat se toho zadarmo a ještě k tomu ve svém volném čase? Ani hovno
Kolik chlapů už jsem potkala, slibovali všechno od svatby až po cesty kolem světa, jen aby se mi dostali pod kalhotky. Párkrát jsem si slušně nabila hubu a dneska jsem nekompromisní. A světě div se, cítím se mnohem líp, jsem šťastná a přála bych každé holce, aby byla v prvni řadě spokojená sama se sebou a nehledala sebelasku u kokota, který vás zbožňuje jen, když se mu postavi curak. To vás miluje každej, pokud mu to něco prinese. Chlapi jsou vypocitave svině, hyeny, které se nestiti ničeho (od opuštění těhotné ženské, přes cizopaseni na přítelkyni prostitutce až po znásilnovani dětí).
1. dubna 2020 v 18:55
18:54
Každej má osud jinej. Dluhy už taky nemám, že všeho jsem se vyhrabala. A nemám se za co stydět. Nemám co tajit.
1. dubna 2020 v 18:54
18:46
Je pravda že mě z domu nikdo nevyhodil. Odešla jsem v 18ti sama do bordelu. Nechtěla jsem doma poslouchat a dodržovat přísná pravidla. Po mém odchodu se vztahy urovnaly a je vše ok. Sama jsem si vybudovala vše od nuly, v 18ti jsem odešla s jednou taškou oblečení.
Ale nestihla jsem si udělat dluhy, protože jsem s tim hned začala.... Ale vždy na tajňačku.
1. dubna 2020 v 18:50
18:46
Nikdy jsem po nikom nechtěla, aby moje závazky někdo platil za mě. Reaguji na to, proč bych měla tajit práci, když za mě nikdo nic nezaplatí? Proč bych se měla řídit názory okolí, když mi na chleba neprispeji? Je snad na každém, ať se živí, jak chce, proč bych se měla přizpůsobovat tomu, co řeknou ostatní?!
Slečna pode mnou práci tají, protoze by na ní koukali skrz prsty. Jakým právem? Se svým tělem si můžu nakládat jak chci. A účty za mě nikdo nezaplati, takže co
1. dubna 2020 v 18:46
Pro 18:14
Tajiš to před rodinou, protoze víš, že kdybys měla finanční problémy, pomohli by ti. Takže mrdas za prachy, protoze tepla postel a plný žaludek ti bylo málo. Já ale v nejhorších chvílích zivota neměla ani to. A rodina mi nepomohla.
Takže i kdyby se moje erotické fotky dávali v televizi, je mi to ukradené, protoze si vždycky musím pomoct sama a narozdil od tebe nemám za zadkem rodinu, která by mi šlapat nedovolila, kdyby se dozvedela, že potřebuju peníze. Naopak jsem to já, kdo se teď snaží rodině trochu pomahat.
Moje rodina vždycky razila heslo, že tvůj problem si musíš vyřešit sama. A pokud slapes pro nové hadriky a jinak máš rodinu fajn, nedivím se. Pokud ale nemáš pomalu kde bydlet, protoze tě rodina vyhodila domu, pak uvidíš tuto problematiku v úplně jiném světle.
Takze buď ráda, že máš rodinu, která by ti v nouzi nejvyšší pomohla, aby ses nemusela prodávat. Já de facto neměla na výběr
1. dubna 2020 v 18:46
Dluhy
Holky jak by jste si představovaly, aby vám někdo pomáhal s dluhama?
To přece nejde. To nemůžete po nikom chtít. Může vás mít ten dotyčný rád/ráda ale dluhy a závazky za vás přeci nikdo platit nebude.
Proč se tedy na ostatní tak vztekáte?
1. dubna 2020 v 18:41
18:22
Aha tak to já neznám. Rodinu mám kompletní a pravidelně x krat do týdne se vídáme.
Moc by je ranilo kdyby to zjistili. Dělám to jen pro vlastní bydlení, hezké auto, hezké věci, úspory...
A jsem ráda že jsem jako mladá měla rozum a dělala to potají.. ted je mi 30 furt to tajím a ještě nějaký rok budu. Pak skončím a doufám že budu mít čistý štít.
1. dubna 2020 v 18:38
souhlas
Když si na dně ukáže se jaké lidi okolo sebe máš,vetšinou Ti všichni ukážou záda. Když si nahoře a daří se Ti máš milion přátel. Spousta slečen přesně začala ,že v rodině měla nulové zázemí a kolik holek ještě své rodině známým pomáhálo když začalo vydělávat a pak poznáš i Tvá vlastní rodina můžou být neuveřitelné zrůdy a jak jim přestaneš solit peníze a pomáhat kolikrát nemáš i je. Lidé přicházejí a odcházejí a kolik kvalitních přátel opravdu máte???Znám mraky holek co mi řeknou jé Tobě se můžu otevřít s Tebou můžu být sama sebou a maj milion kamarádů na hovno, jen aby zabili čas, který můžou využít jinak. Souhlasím s tím, že když mi neplatíš nájem a nepomáháš s mým životem do toho mého je Ti hovno. Když máš holou prdel a dluhy kolik lidí Vám opravdu pomohlo???Takže za mě souhlasím se slečnou co dole napsala.
1. dubna 2020 v 18:23
Showpark
Prostitutky z Holešovic se stěhovat nemusí, prostory nejsou pro bezdomovce vhodné
Dnes 16:58 – Praha
ber, Novinky
Facebook
Twitter
Primátor Prahy Zdeněk Hřib (Piráti) chtěl do minulé soboty vystěhovat prostitutky z nevěstince ShowPark v pražských Holešovicích a nastěhovat místo nich bezdomovce. Pak ale zjistil, že plán uskutečnit nelze. Nikdo se tak stěhovat nebude. Objekt nedoporučili krajští hygienici.

REKLAMA



„Krajská hygienická stanice konstatovala, že objekt není vhodný vzhledem k jeho opotřebení a stavu k dlouhodobému ubytování rizikových skupin obyvatel,“ napsala Novinkám ve středu v sms zprávě primátorova poradkyně Martina Vacková.

Minulý týden ve čtvrtek přitom primátor napsal rázně na svůj facebookový účet, že dává majitelům ShowParku 72 hodin na jeho vyklizení. Pokud by do té doby majitelé nevěstinec nevyklidili, měla začít podle primátora vyklízet prostory sama Praha.
1. dubna 2020 v 18:22
Pro 18:14
Rodina se mě vykašlala ještě dávno než jsem s tím začala a i když jsem kolikrát byla ve srackach, nikdy mi nepomohi. A kvůli názorům rodiny neskončím pod mostem
Kdybych měla rodinu, která by mi pomohla, tak bych šlapat nezačala.
Většina slapek to dělá, ačkoliv mají super rodinu a chtějí si jen zvýšit standard a proto to tají (protože to jinak nemají zapotřebí).
Člověk, který nemá co ztratit, nemusí tajit nic
1. dubna 2020 v 18:18
18:06
To, že vypadám před sousedama jako slušnej člověk, mi v obchodě rohlíky nezaplatí, sorry
A nejsem tak duševně labilní, abych si práci vybírala na základě toho, co tomu řeknou ostatní Dokud si vše platím sama, tak taky každému může být z prdele, kde ty prachy beru. Vydřu si je mnohdy víc než slušnej člověk, který má po 8.hod v kanclu padla (všechny to známe - 2000€ náklady, práce po nocích, riziko okradeni, napadení, onemocnění apod), takže nevidím důvod, proč bych se měla nějak stydět a chodit kanalama.
Dělám jen to, co všechny baví a z čeho jsme se všichni zrodili (úryvek z YouTube)
<< na začátek | < předchozí   | ... 2199 | 2200 | 2201 | 2202 | 2203 | 2204 | 2205 | 2206 | ... |   další > | na konec >>