Svet-Stranek.cz
Dokud dýchám, doufám.
Jak se žije společnici?

Kdo přispěje?:Dokud dýchám, doufám.

Kdo přispěje?

Nebo mi napíše na: spolecniceslunecnice@email.cz
jméno / nick
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161
otevřít smajllíky
odeslat
31. března 2020 v 21:06
Řasy
Holky, nedelate nektera z vas rasy? Dojedu si kdekoliv mezi Prahou a Libercem a zaplatim zlatem... Vypadam jak zruda uz :Dddd
31. března 2020 v 20:54
L.
*sukat zadarmo se jim vždy hodí.
Já tedy randim jen s chlapy, co mi nabídnou zajímavé peníze, ať už jako kapesne nebo nákupy drahých dárků, případně platby mých výdajů ale v nejake rozumne ( rozuměj vysoké ) výši. A bez okolků si o to řeknu hned na začátku. Jinak radši šlapu dal a nazdar
31. března 2020 v 20:47
L.
Mě se ten dlouhý příspěvek líbí, podle mě to přesně vystihuje naší ženskou podstatu a nabízí to reseni že místo nejiste investice do může je lepší se podporovat s ženami navzájem.
Já bych si moc přála mít může o kterého bych se opřít a který by delal pomyslmou bariéru mezi mnou a vnějším světem. A já bych konečně jednou mohla být slabá a probudit v sobě ženskost. Byla by to příjemná změna od kazdodenniho života, kdy musím být silná a agresivní a vždy v pozoru. Nejsem naivní, taky mám své zkušenosti, právě proto jsem sama a posledních 10 let jsem se soustředila na vydelavani a budování svého života, který je teď téměř perfektní.
Jinak já chlapa měla co se staral, byl to původně muj klient, sice platit vše co si vymyslim nechtěl, ale musel. Měl o mě zájem takže to dělal. No bavilo ho to několik mesicu, pak to urychleně ukončil, klasika kecy o lásce atd se rozplynuly.
Poučení z tohoto aspoň pro mě? Vždy být ve vztazích který jsou výhodný i pro mě. Sice budou trvat krátce ale stokrát lepší než být s někým zadarmo několik let.
Tento můj bejvaly by se mnou taky rád byl doteď, kdyby ho to nic nestalo. Důkaz zadarmo se jim vždycky hodí. Já jsem rada ze jsem nemarnila cas
31. března 2020 v 20:46
Nevěrník
Já byla s blbečkem co když jsme spolu začali tak potají chodil za bejvalkou pořád. Měl nás obě najednou. Ona to věděla, já ne. Já po uši zamilovaná a on každou volnou chvilku byl s ní. U ní. Bydlela v bytě nad ním. Když jsem to zjistila a došlápla si na nì, dozvěděla jsem se jak se mi spolu smáli, pomlouval mě, vymejšlel si pomluvy. A pak i přes to se to snažil válet dát s ověma... mě vždy oblbnul že to s ní skoncil. Jenze neskoncil nikdy.
Me bylo 29 jemu37 a ji 55. Jí ta situace nevadila. Mě to dostalo totálně
Na dno. Peklo... bez prášků neusnu..moc me ponížil
31. března 2020 v 20:37
20:14
Takze jo, jsem zapšklá svině bez citů, jsem jako stroj (v přítomnosti chlapů).
Přitom když bylo - náct, byla jsem naivní duveriva slepice, která by se pro muzskyho rozdala a nebylo nic, co bych pro svého partnera neudělala (kvůli jednomu jsem i X krát letěla na své náklady přes půl zeměkoule, jen abych ho viděla - správně, on už pichal jinou, zatímco já s ním byla v jináči).
A dalším desítkám chlapům jsem tu samou pohádku bastila i s navijákem. Konec byl de facto i po padesáté totožný - až se mě nasytil, odkopl mě jak špinavého psa. A to i ti, kteří si mě chtěli vzít a milovali mě až za hrob. A za hodinu už bylo všechno jinak.
Všechna ta bolest a trápení skončila ve chvíli, kdy jsem si řekla, že takhle už to dal nechci a od té doby, co jsem stroj bez emocí je mi úžasně. Ta svoboda, žádné nervy, slzy, manipulace, city.. Jen pohoda, klídek a prachy. Mrzí mě jen to, že jsem se oním strojem nestála daleko dřív. Ušetřila bych tím spoustu času, energie, peněz i slz. Bez lásky se mi žije nádherně. S chlapama jsem na konci vždycky skončila ve sračkach.
31. března 2020 v 20:35
2033
V přírodě si vždy musí vybojovat samec samici aby ji mohl lovit potravu a zabezpečit rodinu. To je přirozené a pro mě normální.
31. března 2020 v 20:27
20:14
Přesně. O jaké ochraně žen je řeč, když chlapi znásilnuji, jak se asi v tu chvili zajímají o křehkou ženskou duši? To samé klient, který se chová jak hovado (pro ty, které mají špatné zkušenosti), myslíš, že se nějaký curak zajímá, že čekáš na láskyplné objetí?
Kupříkladu většina prostitutek si prošla nějakým peklem a místo pohlazení se od klienta dočká hodinového maratonu, po kterém následuje dalších 10,aby ženská měla dětem co najíst. To tě nějaké objimani přejde velice rychle, když člověk pozná chlapy v pravém svetle a složenky se netají. Z lásky se nenajim ani nezaplatím nájem.
A každá taková drsňačka (či zapskla konzerva, nazyvejte si to jak chcete) se narodila jako důvěriva holka, která čekala na lásku. Nikdo se nenarodil s nenávistí vůči mužům, žádná se bezdůvodně nestala sviní. Vždycky tomu předcházely nějaký zkušenosti, které tě formují do dneška. Takže pokud mám chlapy za hyeny, na které zadarmo nesahnu, má to nejakou příčinu z předešlých zážitků. A ty zážitky byly tak silné, že si stojím za svým a radši budu sama až do důchodu, kdy si budu užívat života než aby mi osud ridil nějaký ksindl, který maskuje lásku za laciný sex a servis. Tak zoufalá nejsem, abych si pocit štěstí kupovala v naturaliich. Jedině rodina a zvířata ti poskytnou lásku bez podmínek. Pokud me chlap opustí, že nevarim, nemrdam, neuklizim a přibrala jsem 20kg, nemůže být o žádné lásce řeč. Je to jen jednosmerny byznys. Chlap bere, žena dává
31. března 2020 v 20:24
20.07
Já patřím mezi ty starší holky tady. Celý život se snažím mít hezký vztah a normální život. Jsem holka která byla vychovana v super rodině. Nechce se mi rozepisovat vše, ale za mě bohužel jsem neměla ani jednoho věrného partnera..Jsem hezká ženská která má srdce na dlani. Se všemi ex vycházím v pohodě. Nechali mě oni kvůli jiné. Po čase (měsíce roky)se ke mě chtěli vracet. Sex vztah. Já do stejné řeky 2x nevstoupim. Navíc po rozchodu jsem se u všech!!!přesvědčila že nejsou věrní neboť od té nové partnerky, utíkali ke mě (a kdoví k jaké další ještě). Naposled jsem se zamilovala do obyčejného chlapa. Říkala jsem si ten bude rád že má holku jako já . Omyl. Vařila jsem starala se o něj dávala mu volnost. Sex byl super. Stejně měl ještě další zároveň se mnou. (Což jsem se dozvěděla později). A mohu pokračovat. Tak nevim.....Pak se oženil s tou kvůli které mě nechal. Měli malou dceru pár měsíců a už mi psal erotické sms jak mu chybím že jsem byla ta nejlepší. Jezdil za mnou. No takových story mám desítky. Mě se hezký plnohodnotný vztah vybudovat nepodařilo. Hlavně jsem vždy měla partnery kteří chtěli volnost a neakceptoval ustrihnuti křídel. Takže asi tak.
31. března 2020 v 20:16
Chlapy
a nejlepší je když Ti milion klientů řekne , já být ženská dělám tuhle práci taky, jasně, protože Ti právě ukázaly pravou Tvář a potvrdili,že myslí jen tim dole...
31. března 2020 v 20:14
Chlapy
podívejte se do minulosti čím si vším ženy musely projít , než vůbec měly šanci pracovat, přestat být jen služkou doma a majetkem muže, co všechno si musely protrpět aby měly svobodu a práva jaká mají dnes. Nemluvě o domácím násilí, atd..miliony filmů o tom jak to mají v arabských zemích, kde Ti chlap spálí obličej kyselinou, když odmítneš s ním mít sňatek, atd..Jsem ráda, že aspoň žijeme v době, kdy má žena to štestí,že může být samostatná a nezávislá na muži. Kdyby se všechny ženy začaly chovat jako muži, to by frajeři čuměli. Jako otázka v ČR když jdeš na první rande je a umíš vařit???no tvl...je jednoduché přijít domu a mít navařeno , uklizeno , sex, něhu a pohodu, když ty jdeš jen do práce a víc Tě nic nezajímá a jen bereš. Tak at si to pánové vyzkouší a pak si budem povídat o něčem jiném....
31. března 2020 v 20:07
Chlapy
Mě by teda zajímalo, když tady jsou pořád tyto vtipné příspěvky, jestli se tady najde někdo, kdo má spokojený vztah a chlapa o kterého se může opřít???Myslím tím několikaletý vztah, bez toho aby slečna, paní dělala tuto práci.....A chlap se o ní staral, dal jí finační zázemí, domov, respect, stabilitu???
31. března 2020 v 20:03
Chlapy
přesně souhlasím...
31. března 2020 v 20:02
Chlapy
no je to sice hezky napsané a zkopírované, ale objetí my nezaplatí nájem, účty a ostatní věci v životě. Nedá mi domov, barák, dovolenou, kadeřníka a oblečení. Takže za mě, je nejlepší se naučit objímat sama sebe. Je vidět,že to píše náká tantra slečna, nebo chlap, protože to nemůže napsat nikdo kdo si zažil naše situace. Je smutné ,že to tak je, ale bohužel tvrdá škola života.
31. března 2020 v 19:56
Chlap
Ze svých zkušeností můžu potvrdit že chlap tě v jedné chvíli miluje a za chvilku je vše jinak
Během chvíle zapomene na x let a hned je v objetí jiné... pro ně je to díra jako díra..
Přesně, jak přestaneš poskytovat full servis nebo prachy je konec z minuty na minutu.
Pro mě je chlap už sprosté slovo.
31. března 2020 v 19:34
Bože
Ochrana žen ano, ale tak v 18.stoleti nebo v červené knihovně. Jaká je ochrana žen, kdyz jsou denně znasilnovany nebo prodávají těla cizím lidem, aby uzivily děti? A chlapovi je nějaká křehká ženská duše úplně u prdele, kor když mu zacuka v koulich. Takže pokud se tomu ženská neprizpusobi (na hrubý pytel hrubá záplata), bude to vždy ona, kdo bude poražen. Jak říkal J. Smolík v jedné písni - v lásce vyhrává ten, kdo má rád míň
31. března 2020 v 19:23
Bože
To jsou kecy. Taky jsem byla milá, hodná a pečující. A frajer mě odkopl těhotnou ze dne na den a já v bordelu vydělávala na potrat. Další ženy po velkolepé lásce konci s kuframa na ulici. To tě pak naučí být tvrdou i proti tvé vůli. A všelijaké objímani a pusinkovani ti pod mostem účty nezaplatí.
Ženy potřebuji ochranu a péči, to souhlasím a jaká je ta ochrana, když tě pošle borec po 20letech, kdy jsi mu obětovala celý svůj život, do hajzlu a jsi mu z hodiny na hodinu ukradená? To tě pak začnou zajímat úplně jiné věci než objímani proti uzkostem a depresím Ono je to objímani a (dočasná!) ochrana ze strany muže dost draze vykoupena sranda, když mu podstrojujes, blahove si myslíš, že tohle je ten pravý, který tě ochrání před všemi nástrahami světa a pak ti ze na den sbali kufry, protože našel jinou s většima prsama. To pak spadneš z růžového obláčku a dojdeš k zaveru, že tady není NIKDO, kdo tě bude ochraňovat, mít rád a objímat, vodit tě za ručičku. To si vždycky člověk musí zařídit sám. Nic jiného ti totiž na té ulici s kuframa ani nezvyde. Život tě naučí sám.
31. března 2020 v 19:18
pokračování 2
Zahřát vnitřním teplem a pustit do světa. Jak rychle by zmizely všechny konflikty a války!

A ten první a hlavní krok je – vzít do náručí sebe samých. „Starejte se o sebe, přece nelze přenechat tak důležitou věc cizím lidem!“ :) Když začneme o sebe pečovat, dovolíme si dostávat péči od světa – ostatní taky začnou chtít o nás pečovat. To je zákon.

Bereme si do náručí, když v tichu čteme knížku, pečujeme o své tělo, chodíme na procházky, modlíme se či cvičíme, dáváme si oblíbený dortík či ovocný salát. Když jsme jen tak samy v klidu. Bez těchto okamžiků uvnitř nás roste napětí.

Můžeme čekat, než nás konečně zachrání muži, ale pro ně je to moc velké břemeno. Udělat z nešťastné ženy šťastnou nedokáže nikdo. Dokud ona sama nerozhodne, že stojí za to. A tehdy muž bude schopen znásobit její vnitřní bohatství, vzít ji do své milující náručí. Protože náručí nemůže být moc, předávkování není možné. Je to přirozený produkt, bez konzervantů a chemie, neškodí, ale jenom prospívá. Každé ženě.


❤️🤗🙏
31. března 2020 v 19:13
pokračování
z vnitřní prázdnoty, bolesti a napětí. Šťastná žena, co má dostatek péče nikdy válčit nebude. Nepotřebuje být drzá, prosazovat se, plést intriky. Nepotřebuje nikoho do ničeho nutit. Vedle takových žen se cítí jinak, žije se jinak.

Moc péče v životě ženy je obrovská a je silnější, než její negativní minulost!

Bylo by super, kdyby „do náručí“ stalo oficiálním lékem, s receptem, který pak jde uplatnit. Dojít a dostat si to, co potřebuješ, bez zbytečných proseb a vysvětlení. Jsem nemocná, tady je předpis – tečka.

Nebo kdyby každou nešťastnou ženu posílali „do náručí“ jak do polepšovny. Kdyby za krizových a krutých časů rozdávali nejenom humanitární stravenky, ale i kupóny „do náručí“ - pro ženy. Protože pokud v krizi žena dokáže zůstat živá a šťastná, všichni ostatní si krize ani nevšimnou!

Bylo by super, kdybychom se my ženy naučily pečovat o sebe navzájem a „brát do náručí“, když je potřeba. Neřvat, nenadávat, ale v duchu objímat a opečovávat. Nakolik jednoduše to lze představit s cizími ženy, natolik těžký to je s vlastními příbuznými a blízkými, obzvlášť čím komplikovanější je vztah.

Aby matky neučily životu, ale braly dcer do náručí, i když dceři je už 40. Obzvlášť když je dceři 40! Aby vyrostlé dcery občas braly do náručí své mámy, obzvlášť když máma zůstala sama. Nevymýšlely, proč se to tak dělat nemá, nesnažily se mámu udělat šťastnou – ale jen obklopovaly péči, s láskou a úctou.

Aby tchyně přijímaly do rodiny nevěst celým svým srdcem, bez hodnocení a soupeření. Obklopovaly láskou těch, které od nynějška budou dávat lásku jejím synům. Aby nevěstky dokázaly pochopit tchyně, které se jen bojí o své milované kluky. A vzaly se tak navzájem „do náručí“.

Můžeme si pomáhat všechny. Ženský kruh výměny lásky skrz „do náručí“. Jen zkuste darovat aspoň kapičku tepla každé ženě, kterou potkáte. V duchu či viditelně. Dle vlastních možností, po trošce, na pár vteřin. Zahřá
31. března 2020 v 19:11
16:57
Člověk se vždy musí spoléhat sám na sebe, mít rád sám sebe. Ženy jsou takové, že potřebují druhého, aby se cítily naplněné, kompletní. Bez partnera se cítí prázdné.
Což je chyba, protože se tak stávají figurkami, loutkami, jejichž pocity ovládá někdo cizí (jo, I celoživotní partner je pořád cizí člověk který vás může z hodiny na hodinu odkopnout).
A když si spočítam dvě a dvě dohromady, vychází mi z toho jediné - chlap je jen závaží, které tě táhne dolů. Jasně, pár týdnů (měsíců, let, záleží na jeho hereckých schopnostech) se dokáže pretvarovat. Kdo by taky nedokázal sehrát divadlo, když je nájem pro jednoho drahý a on ví, že doma čeká díra na zasun, která ti ještě náplní žaludek bez práce A to všechno za pár sladkých řečiček, které ho nestoji vůbec nic. Neroztahnes, roztáhne jina. Citova investice ze strany muže nulová, zato ženská konci na dlouhou dobu zlomená (v mnoha případech ještě se "suvenýry" v podobě děti, o které se milujici partner též nezajímá). Rozvedena půlka republiky je dost jasny důkaz. A zdejší kolegyně po 40ce,ktere šlapou díky dluhům partnera by mohly vyprávět za mě. A jistě mi dají za pravdu, že kdyby s dnešními zkušenostmi byly o 20let mladší, v životě by si chlapa k tělu nepustily.
Za mě chlapa jedině za peníze, zadarmo bych na to nesahla. Můj čas je to nejdražší, co můžu někomu dát a nevidim důvod, proč mrdat z lásky (láska = zástěrka pro chlapa, jak si štrejchnout zadara) . Radši budu do důchodu mrdat v bordelu a mít se dobře než investovat do citů a skončit jako troska, která jde na starý kolena mrdat do bordelu taky (abych měla na žrádlo). Když jsem sama, nemá mě někdo okrást, podvadet, manipulovat, odkopnout. Protože ty curaky mám těžce na háku v opačném případě tě má na háku právě ten curak. Takže kdo s koho
31. března 2020 v 19:10
.....
Všechny potřebujeme vzít do náručí!

Celý život holky čekají na péči. Protože tak pro nás, ženy, vypadá Láska. Že přijde někdo velký a silný a vezme tě, malou a slabou do náručí. Zachrání, vyléčí, postará se. Všechny chceme do náručí, pořád. Když je nám smutno a špatně, když je nám dobře a radostně, když máme správný den, i když vůbec ne. "Do náručí" - je univerzální lék na všechno: únava, deprese, smutek, hněv, pocit víny atd.

Ano, absolutně každá "zlá" žena je taková proto, že nemá, kdo by ji vzal do náručí. Nebo má, ale ten to nedělá. Jakákoli drzá paní ve frontě, jakákoli drbna, jakákoli přísná tchyně - jenom žena, o kterou se nikdo nestará. Možná někoho má, možná je dobrý člověk i snaží se o ní starat - ale ona to necítí, nenaplňuje ji to, nedokáže v tom utopit svou bolest. Variant "proč" je spousta.

Možná se sama zvykle braní, když ji někdo chce vzít do náručí. Možná se necítí být hodná péče. Možná vůbec nezná, jaký to je. Možná neumí poprosit o péči a jenom čeká, že na to ten dotyčný přijde sám. Možná zkouší všeho dosáhnout sama a být nezávislá. Každá žena má svůj důvod, proč zůstává bez péče. I když bývají ty, které fakt nemají nikoho - ale těch je vážně málo.

Žena, co zůstala bez péče a ochrany, stává se nejen zranitelnou. Je v podstatě nahá před celým světem. Musí přežívat, bránit se, být asertivní a agresivní, vždy držet štít. Taková žena vypíná své srdce, zmrazuje svou duši. Aby nevadily v přežití.

Jakékoli konflikty a hádky - je pokus ženy získat aspoň nějakou péči, nějakou pozornost. Nejčastěji - úplně divnými postupy. Například, vydíráním, manipulováním, obchodováním, svými úspěchy, hysteriemi, nekonečným shoppingem, jídlem, povolností. Takovým chováním žena křičí v divném jazyce "Vem mě rychle do náručí!" - ale jelikož jazyk nejde pochopit, muži slyší jenom křik.

Představte si jakoukoli ženu, se kterou máte těžký vztah – a pochopte, že ve skutečnosti ji jen scházela a schází péče. Hádá se a válčí ne z nudy, ale z vnitřn
<< na začátek | < předchozí   | ... 2177 | 2178 | 2179 | 2180 | 2181 | 2182 | 2183 | 2184 | ... |   další > | na konec >>